O firmie

_RFD0154-Korr_g_CMYK

Protetyka słuchu – Auris

Założona przez Roberta Pakułę firma Auris, specjalizuje się w protetyce słuchu od ponad 20 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie sprzedaży aparatów słuchowych. W czasie naszej działalności dokonała się ewolucja technologiczna. Dziś możemy zaoferować Państwu cyfrowe aparaty słuchowe, które umożliwiają odtworzenie dźwięków w doskonałej jakości. Od naszego startu zdecydowanie zmienił się również ich wygląd. Aktualnie branża protetyki słuchu ma do zaoferowania aparaty subtelne w wyglądzie i komfortowe w użyciu.

Auris niezmiennie oferuje usługi na najwyższym poziomie. Poza aparatami słuchowymi renomowanych marek, to także miła i profesjonalna obsługa zapewniona przez pracowników zatrudnionych w naszych punktach. Nasi specjaliści służą wszelką pomocą w doborze idealnego aparatu, do czego podstawą jest wykonanie badania słuchu.

Jako firma dbająca o zachowanie stałego, wysokiego poziomu usług, należymy do stowarzyszenia polskich protetyków słuchu ?Świat słuchu?, którego ideą jest utrwalenie wysokich standardów obsługi Pacjenta i zapewnienie konkurencyjnych cen aparatów słuchowych. Nasze zaangażowanie w pracę, którą wykonujemy, doceniło już wielu Pacjentów, którzy skorzystali z usług Auris.